O nas

Fotolia_84448950_Subscription_XXL_400

Niezależność + kompetencje = Twój korzystny kredyt

Zakup nieruchomości to często jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Nieważne, czy kupujesz mieszkanie, czy dokonujesz inwestycji firmowej, warto zasięgnąć opinii znawcy kredytów hipotecznych.

W Olsztynie, Elblągu i okolicach oferujemy swoje doradztwo. Kredyt Olsztyn to doświadczenie, rzetelność i zaangażowanie. Dostarczamy klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie to osiągnąć, ponieważ nie jesteśmy na stałe związani z żadnym konkretnym bankiem. Nie interesuje nas nazwa ani logo firmy finansującej Twoją nieruchomość. Interesują nas tylko dobre oferty kredytów hipotecznych, które będą w pełni odpowiadały Twoim potrzebom. Pełna niezależność i wysokie kompetencje pomagają nam… pomagać! Ty także możesz z nich skorzystać.

Dyspozycyjność + otwartość na Twoje potrzeby = Twój kredyt

Nie wahaj się zadzwonić! Jako specjaliści od doradztwa w sprawie kredytów hipotecznych jesteśmy otwarci, a co najważniejsze – lubimy rozmawiać. Zawsze staramy się dbać o dobrą atmosferę dialogu, podczas rozmowy staramy się jak najlepiej zbadać Twoje potrzeby. Dodatkowo dokładnie przyglądamy się Twojej sytuacji finansowej. To na tej podstawie wybieramy odpowiedni dla Ciebie kredyt mieszkaniowy. Proponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania spośród ofert 23 banków.

Przez kilka lat działalności zaufały nam dziesiątki klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, ile warta jest porada specjalisty.
Nasz profesjonalizm potwierdza Certyfikat Rzetelna Firma:
[certyfikat]

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz, jakie inwestycje pomogliśmy zrealizować oraz dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Zadzwoń, wybierz miejsce spotkania i opowiedz o sobie. Pomożemy Ci w realizacji marzeń mieszkaniowych. Klientów z okolic Olsztyna i Elbląga zapraszamy do kontaktu!